Dostawa i zwroty

Koszty wysyłek

Poszczególne towary w sklepie mają przypisaną tzw. wagę i rozmiary wysyłkowe - sumaryczna zawartość koszyka automatycznie oblicza dostępne sposoby wysyłki danego zestawu wraz z obliczeniem kosztów na podstawie ich wagi. W przypadku zamówień hurtowych zastrzegamy możliwość modyfikacji (zarówno podwyższenia jak i obniżenia kosztów) względem realnej wagi i rozmiarów przesyłki - oczywiście uprzednio kontaktujemy się z hurtownikiem telefonicznie w celu ustalenia i zatwierdzenia szczegółów proponowanych rozwiązań.

Pakowanie

Towary wysyłamy odpowiednio zabezpieczone. Większość przesyłek Pocztowych i Paczkomatowych zabezpieczana jest w koperty bąbelkowe o podwyższonym stopniu wytrzymałości. Przesyłki kurierskie zazwyczaj wysyłamy w odpowiednich kartonach z zastosowaniem odpowiednich wypełniaczy ku usztywnieniu przesyłki i uodpornieniu jej na potencjalne uszkodzenia.

Towary delikatne i trudno pakowalne, a także wrażliwe na wilgoć pakowane są dodatkowo w folię stretch by uniemożliwić zalanie zawartości przesyłki w trakcie transportu.

Wysyłka Twojej przesyłki

Zamawiane przesyłki generalnie pakujemy i wysyłamy w ciągu kilku dni roboczych po otrzymaniu płatności lub informacji o pobraniu.

Wszystkie rodzaje wysyłek które oferujemy posiadają opcję śledzenia online i własny namierzalny numer nadania, który otrzymasz na podany w zamówieniu adres e-mail po nastąpieniu wysyłki.

Zwroty i wymiana towaru

Zgodnie z Polskim prawem na zwrot towaru nasi Klienci mają 14 dni. W tym czasie mogą przetestować dany produkt w takim zakresie, w jakim było by to im dane przy zakupach w sklepie stacjonarnym. Koszt odesłania towaru do sprzedawcy ponosi kupujący. Sklep zwraca kwotę za towar + koszt wysyłki do Klienta prócz różnicy wynikającej z wybranej a najtańszej dostępnej formy wysyłki. Zwrot środków następuje tą samą drogą jaką Sprzedawca je otrzymał, chyba że jest to niemożliwe np. w przypadku pobrania.

Pełne zasady regulaminowe naszego sklepu dostępne są na stronie publikującej regulamin sprzedaży i wysyłek.