Rok 2018 w wielu kwestiach był dla nas przełomowym - otwarcie nowych magazynów, bardzo duży wzrost ilości obsłużonych zamówień, uruchomienie infolinii telefonicznej z centralą w Warszawie, rozszerzenie kanałów sprzedaży. Żadne z powyżej wymienionych nie było by możliwe bez Was - Klientów dających nam szansę na rozwój.

Czasem zdarzały się różnego rodzaju przeciążenia, jak kilkukrotny szczyt sezonu w tym szalonym pogodowo okresie letnim lub ostatni, najbardziej gorący w historii naszej firmy okres świąteczny. W najgorętszym czasie przed nadchodzącymi świętami codziennie spływało do nas zamówień na 10 kolejnych dni pracy. Magazyny zostały więc otwarte 24h na dobę, wciąż staramy się odrobić zaległości by jak najwięcej zamówionych przedmiotów zdążyło trafić do Państwa jeszcze przed wigilią.

W okresie 20.12.2018 - 07.01.2019 organizujemy przerwę świąteczną, na którą będą składały się oczywiście dalsze prace nad nadrobieniem grudniowych wysyłek, następnie nadejdzie kilka dni odpoczynku dla wszystkich w firmie by spędzić ten czas z rodziną, by jeszcze przed nowym rokiem wrócić do pracy ze względu na coroczny remanent stanów magazynowych. W pierwszym tygodniu stycznia zostaną przygotowane nowości na ten rok, które jeszcze do stycznia pojawią się w sprzedaży.

W imieniu całej załogi życzymy Państwu wesołych i spokojnych Świąt, udanego sylwestra oraz serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie w roku 2018.

Do siego!